Strona głowna

 

 

Google+

Adwokat Piotr Domański oraz adwokat Adam Kozioziembski prowadzą Kancelarie Adwokackie  w Toruniu przy ul. Wiązowej 16/4. Z tego względu  działalność Kancelarii skupia się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, zwłaszcza w takich miastach jak Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Lipno, Brodnica, Golub – Dobrzyń oraz Inowrocław. W razie potrzeby Kancelarie świadczą również usługi na terenie całego kraju. Kancelaria poleca swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.
W ramach prowadzonej działalności Adwokat Piotr Domański i Adwokat Adam Kozioziembski współpracują z licencjonowanym biurem prawno – rachunkowym, a także z kancelarią notarialną oraz komorniczą.
Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna i kompleksowa obsługa prawna. Standardy działania Kancelarii  zapewniają każdemu Klientowi komfort w postaci profesjonalizmu i skuteczności podejmowanych działań prawnych.

Swoją renomę i pozycję rynkową opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów. 

 

                       

adw. Adam Kozioziembski

 

adw. Piotr Domański